O firmie

Mając na uwadze troskę o nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci, postanowiliśmy połączyć dobre z pożytecznym i  stworzyć  miejsce, gdzie będziemy mogli mieć dostęp do dobrej ekologicznej żywności oraz ziół i suplementów diety, które w naturalny sposób wzmocnią nasze organizmy w walce z różnymi dolegliwościami. Tak powstał Zielony Zakątek.

Życie wszystkich nas zaskakuje, ale stwarza też różne możliwości.Pomysł na sklep internetowy mieliśmy już na samym początku, pandemia koronawirusa otworzyła nas na nowe drogi, którymi dzielimy się dzisiaj z Państwem.

W ofercie sklepu możecie znaleźć Państwo zioła pojedyncze i mieszanki ziołowe, suplementy diety, witaminy, kawy i herbaty,maści, balsamy, oleje zimnotłoczone, żywność paczkowaną ekologiczną, środki czystości,miody i produkty pszczele, kosmetyki, znajdziecie też tutaj coś na prezent dla swoich bliskich.Wszystkie produkty są przechowywane w odpowiednich warunkach, w odpowiedniej dla nich temperaturze.

Warto odwiedzać też naszego bloga, warto odwiedzać stronę z promocjami.

Gwarantujemy Państwu bezpieczne zakupy on-line, szybką i skuteczną wysyłkę.

W razie wątpliwości czy braku pewności, możecie Państwo skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Służymy radą i pomocą.

Zapraszamy do Zielonego Zakątka on-line i stacjonarnie.

 

Zielony ZakątekZielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony ZakątekZielony Zakątek Zielony Zakątek Zielony ZakątekZielony Zakątek Zielony Zakątek
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl